O kávě Musetti

O nás

Italové o Musetti říkají: „la cultura del caffé italiano“. Právě toto spojení „kultura italské kávy“ hovoří samo za sebe! I pro Vás by to mohl být začátek cesty za kávou, která patří do absolutní světové špičky.

Rodinná káva Musetti

Už od roku 1934 se rodinná společnost Toreffazione Musetti stará o to, aby káva Musetti vyhovovala těm nejmlsnějším jazýčkům, vysoké italské kultuře espressa i přísným mezinárodním normám. Ne nadarmo jsou ty nejkvalitnější směsi kávy oceněné certifikátem CSC – Caffé Speciali Certificati. Společnost Musetti zpracovává ročně několik desítek tisíc barelů zelené kávy, kterou vyváží do více než dvou tisíc provozoven po celé Itálii a také do dalších 40 zemí světa. Vybraná káva prochází už během sběru, ale i v průběhu nalodění, před a po upražení přísnou kontrolou. Spojení kávy Musetti a dokonalé kvality tak jde ruku v ruce.

Šálek kávy Musetti i pro Vás

Vlastníte kavárnu, cukrárnu, bar, restauraci nebo jiný podnik, kde je dobrá a kvalitní káva nutností? Prodáváte kávu, s jejíž kvalitou nejste spokojeni? Nevyhovuje Vám ani starostlivost a servis ze strany dodavatele? Jsme tu pro Vás! Proto neváhejte a kontaktujte našeho poradce na kávu! Navštívíme Vás, abyste ochutnali tu pravou chuť Itálie – jednu z nejlepších světových káv v dokonalém podání. Pokud ještě provozovnu otevřenou nemáte, zveme Vás do nejbližší kavárny ve vašem regionu, kde se káva Musetti podává. Nebo přijměte pozvání přímo do naší firmy na degustaci nejen kávy, ale i ostatních našich produktů.

Káva v rukou profesionálů

V případě zájmu o spolupráci Vám prozradíme tajemství přípravy skutečného italského espressa, zdarma zaškolíme Váš personál, zabezpečíme profesionální kávové zařízení (pronájem, splátkový prodej, servis), reklamní předměty, porcelán, světelné reklamy, barmanské oblečení apod. K dispozici jsme Vám na naší infolince, proto pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte a kontaktujte nás.

Akce: kávovar na dva měsíce zdarma.

A něco navíc! Pokud nejste na sto procent rozhodnutí, máte možnost si kávovar vyzkoušet. Po dohodě jsme Vám schopni profesionální kávovar zapůjčit na dva měsíce úplně zadarmo. V případě zájmu využijte náš kontakt!