Káva v práci od Musetti

Káva v práci od Musetti

Cílem programu Káva v práci od Musetti je poskytnout milovníkům kávy možnost dopřát si šálek oblíbeného moku i na svém pracovišti. Ne však všelijakou, ale v kvalitě srovnatelné s kvalitou kávy v nejlepších kavárnách.

Jak můžete Kávu v práci od Musetti získat?

V první řadě se musíte zamyslet nad tím, jaká káva by měla být ve Vašem šálku. Chcete jen nějakou kávu, „aby nějaká byla a za co nejméně peněz“? V takovém případě je zbytečné se na nás obracet. Máme rádi jen dobrou kávu a nedokážeme Vám nabídnout nic jiného než kvalitu. Pokud je však Vaším snem lahodné a voňavé espresso na Vašem pracovním stole, jsme tu pro Vás. Vyberte si vhodný program z naší nabídky a ihned nás kontaktujte.

Co zahrnuje program Káva v práci od Musetti?

Kontaktovat Vás bude náš kávový poradce Musetti caffé a podle Vašich požadavků Vám doručí návrh smlouvy o spolupráci a dohodnete si termín doručení kávovaru. Pokud budete s podmínkami souhlasit, do týdne (a možná už následující den) se bude Vaší kanceláří šířit nenapodobitelné aroma čerstvě připravené kávy, za jejíž kvalitu se nebudete stydět před kolegy ani před důležitým obchodním partnerem.

Pravidelný servis

Staráme se o Vás i dále, nejen při uzavírání smlouvy. Jednou měsíčně se ve Vaší kanceláři objeví náš kávový poradce, který Vám poskytne následující servis:

  • Vyčistí kávovar
  • Vymění filtry
  • Zkontroluje a případně doladí chod kávovaru
  • Donese Vám dohodnutý měsíční odběr kávy
  • Poskytne Vám užitečné rady o přípravě kávy a nápojů, které máte nejraději
  • Samozřejmostí jsou odpovědi na Vaše případné otázky ohledně Vašeho soužití s kávovarem

Kolik Vás bude káva a kávovar stát?

V rámci našeho programu Káva v práci platíte jen za kávu a filtry do kávovaru. Dopravu, montáž, školení personálu, práce údržby a případné opravy (pokud nejsou způsobeny nevhodným používáním stroje) poskytujeme zdarma. Cena za 1 kg kávy Musetti se pohybuje v rámci vypůjčení kávovaru přes program Káva v práci v rozmezí 21 až 27 EURO bez DPH podle druhu směsi kávy, kterou si vyberete. Snažíme se, aby získání kvalitní a chutné kávy bylo pro Vás jednoduché a pohodlné, proto pokud máte o kávu Musetti zájem, neváhejte využít náš výhodný program Káva v práci!

Vyberte si z nabídky programů Káva v práci

Co Vás zajímá? – nejčastější otázky a odpovědi

1. Proč platím za filtry do kávovaru?

Filtry, které se používají v automatických kávovarech, mají dvě základní funkce. První je změkčování vody, a tím zabraňují vytváření vodního kamene v kávovaru. Tou druhou je úprava čistoty a chuti vody, což má přímý vliv na chuť kávy. Pokud chceme mluvit o špičkovém espressu, musíme se postarat i o úpravu vody.

2. Co dostávám zdarma?

Pronájem kávovaru je zdarma, podmínkou je jen minimální měsíční odběr kávy. Dovoz objednávky v minimální hodnotě 50 EURO včetně DPH je zdarma. Dále zdarma dostáváte úvodní balík šálků a pravidelný servis a starostlivost o kávovar, který používáte.

3. Jak si mohu být jistý, že dostanu kvalitní kávovar?

Používáme stroje jen od nejlepších výrobců v oboru – švýcarské Jura a italské Gaggia.

4. Co mám dělat, když mi káva chutná, ale minimální odběr na měsíc je příliš velký, tolik kávy nedokážeme vypít?

Nabídneme Vám několik řešení, a to: - uzavřít smlouvu na menší kávovar s menším měsíčním odběrem, - pořídit si vlastní kávovar, případně jej odkoupit od nás (možné i na splátky bez navýšení), - dohodnout doplnění smlouvy o článek o placeném pronájmu a začít platit pronájem kávovaru.

5. Jak snížit cenu kávy?

Máte dvě možnosti: -pořídit si vlastní kávovar (potom Vám dokážeme nabídnout kávu s 15% slevou), - výrazně překračovat minimální odběr (každé další kilo kávy nad minimální odběr bude s 10% slevou).

6. Na Vánoce máme dvojtýdenní celofiremní dovolenou. Dá se na tento měsíc dohodnout poloviční odběr?

Závidíme Vám... Také bychom chtěli... Samozřejmě, v tomto případě tolerujeme 50% pokles dohodnutých odběrů.